MP3 •  GADŻETY •  PREZENTY •  GADŻEY •  SKLEP •  ŚMIESZNY PREZENT •  GADŻETY USB •  ŚMIESZNE GADŻETY •  UPOMINKI
 

Informacje o firmie

Od początku swojego istnienia zajmujemy się importem i sprzedażą akcesoriów do telefonów komórkowych, oraz gadżetów. Przez pewien czas firma zaprzestała jednak działalności.

Październik 2005r. to przełomowy moment w działalności firmy. nasz nowy zespół postnowił zbudować nową jakość - narodziliśmy się na nowo, poprzez nową witrynę gadgets.pl

Sklep z gadżetami posiada około 400 produktów i każdym kolejnym dniem staramy się poszerzać naszą ofertę produktową i dodawać nowe gadżety do sklepu. Witryna posiada wyselekcjonowane kategorie dla kobiet i mężczyz, oraz dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz tam najnowsze produkty i te które sprzedają się najlepiej, czyli tak zwane "bestsellery".

Wszelkie Państwa informacje co do zawartości naszej oferty są dla nas bardzo cenne. Jeśli jest coś co chcielibyście aby znalazło sie w sklepie z gadżetami, lub chcecie aby Wasz produkt znalazł się w gazecie lub w telewizji czekamy na kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej oferty.

Information about Firm

ViDi" company was established In 2000. From the very beginning our company imported and sold mobile phone accessories and advertisement gadgets.

October 2005 has been a turning point for the activities of our company as our new team decided to create a new quality - we were reborn and you can see the result of it at our new
website gadgets.pl.

At present you can buy in our shop unusual gadgets that you will not find in any other outlets.

If you want to buy a baffling and at the same time affordable present we invite you to take a look at our items on gadgets.pl

We try hard to enlarge our offer and add new products to our shop every day.

All your suggestions regarding our offer are of great value to us.
If there is something you would like to see in our shop or if you want your product to be on our shelves you are more than welcome to tell us about it.

e-mail: biuro@vidi.com.pl


Zapraszam również do skorzystania z usług dj na wesele w rzeszowie i województwie podkarpackim. Oferujemy profesjonalny sprzęt i prowadzenie imprez.


 Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej oferty.

Gadgets.pl
ul. Gutki 4
37-400 Nisko

NIP: 865-211-60-69
tel: +48 15 843 87 94
tel. kom: (0) 506305055

e-mail: sklep@gadgets.pl
e-mail: biuro@vidi.com.pl